Home » blog » Zdjęcia aranżowane książek

Zdjęcia aranżowane książek

Z przyjemnością informujemy, iż niedawno rozpoczęliśmy współpracę ze znaną polską autorką powieści obyczajowych, Katarzyną Michalak. Owocem naszych działań jest bogata kolekcja fotografii umieszczanych przez artystkę na instagramowym profilu. Pani Katarzyna Michalak aktualnie promuje swoją najnowszą powieść, zatytułowaną „Kropla nadziei”, która jest trzecią częścią popularnej wśród fanów pisarki Trylogii Mazurskiej. Obfitujące w wiele ciekawych wątków historie osadzone są w urokliwej scenerii polskiego pojezierza. Uczuciowy klimat, w jakim zanurzone są dzieła Katarzyny Michalak, stał się dla nas inspiracją do stworzenia kolekcji zdjęć promujących bogaty dorobek pisarki.

zdjęcia aranżowane

fotografia produktowa

 

Eleganckie zdjęcia promujące serię powieściową

Aranżacje wykorzystane w fotografiach zostały starannie dobrane do stylu, w jakim zaprojektowano okładki poszczególnych egzemplarzy. Użyte tła i rekwizyty symbolicznie korespondują z atmosferą panującą w książkowych seriach. Prezentowane kadry znakomicie oddają istotę zdjęć aranżowanych, których centrum zawsze stanowi reklamowany produkt. Widoczne na fotografii elementy kompozycji podkreślają walory materialne obiektu, często odzwierciedlając jednocześnie emocjonalny koloryt tekstu powieści.

fotografia produktowa

zdjęcie aranżowane

Naszymi punktami odniesienia w realizowaniu serii fotografii były bogate krajobrazy uczuć stworzone przez artystkę na kartach książek. Piękna polska przyroda stanowi nieodłączne tło każdej powieści pisarki, toteż naturalne elementy kompozycji w formie kwiatów i owoców są częstym składnikiem tworzonych przez nas pomysłów. Martwa natura również odgrywa w nich ważną rolę, kształtując dynamikę ujętej na zdjęciu przestrzeni. Jej kolorystyka często podkreśla mocne punkty w obecnej na fotografii palecie barw.

fotografie aranżowane

fotografia reklamowa

 

Inspirująca fotografia na potrzeby stron www i mediów społecznościowych

Treść to nie tylko słowa. Te zwykle układają się bowiem w obrazy wyświetlane przez naszą wyobraźnię podczas lektury. Myślimy, czujemy i marzymy obrazami. Dlatego właśnie graficzne przedstawienia potrafią błyskawicznie przemówić do naszych emocji. Z tego samego powodu zdjęcia aranżowane stanowią znakomitą reklamę produktu – są graficzną wizytówką, za pośrednictwem której chcemy zwrócić uwagę naszych odbiorców. Skorzysta na niej każdy, komu zależy na stworzeniu profesjonalnej prezentacji własnej oferty sprzedażowej. Jeżeli podobają się Wam fotografie zamieszczone na profilu naszej Klientki https://www.instagram.com/katarzynamichalak_pisarka/, a w dodatku sami nosicie się z pomysłem założenia atrakcyjnej i oryginalnej galerii zdjęć na stronie lub w sklepie internetowym, skontaktujcie się z nami. Szczegółowy cennik zdjęć produktowych i aranżowanych zamieściliśmy na naszej stronie z ofertą fotograficzną.