Home » blog » www.srsorlik.pl

www.srsorlik.pl

Projektowanie stron z panelem administracyjnym to usługa, z jakiej korzysta wiele instytucji. Kodowanie witryn internetowych, których treścią może zarządzać zlecająca wykonanie strony WWW firma, to bardzo atrakcyjna propozycja Fabryki Dizajnu.

Kilka dni temu nasza dizajnerska wytwórnia „net-unikatów” zakończyła projektowanie oraz kodowanie strony Szkółki rekreacyjno-sportowej „Orlik” z Rudy Śląskiej. Witryna posiada bardzo żywą, pogodną kolorystykę, gdyż adresowana jest do najmłodszych adeptów sportu. Jej celem jest również zachęcenie rodziców, których dziecko interesuje się aktywnością fizyczną, do zapisania swego podopiecznego na zajęcia klubu „Orlik”.wykonanie strony WWW

Wykonanie strony WWW dla szkoły oraz klubu sportowego powinno odwzorowywać zapał i energię grupowanych przez te instytucje zawodników. Nasz projekt odwołuje się także do innych – równie ważnych – cech dobrego sportowca, jakimi są zwinność oraz dyscyplina.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zajęć Szkółki z Rudy Śląskiej oraz do poznania naszej specjalności, którą jest projektowanie stron WWW.