Home » blog » www.artmaginarium.pl

www.artmaginarium.pl

Pod koniec sierpnia Fabryka Dizajnu ukończyła produkcję sklepu internetowego o nazwie Art Maginarium. Jeśli chodzi o projektowanie stron www, to skupiamy się głównie na szacie graficznej witryny. Firma ta zajmuje się sprzedażą produktów rękodzielnictwa artystycznego. Wszyscy wielbiciele przepięknych drobiazgów znajdą tu coś dla siebie. Klienci zainteresowani ofertą sklepu mogą wybierać produkty spośród takich kategorii jak biżuteria, modne dodatki do ubrań, akcesoria, wystrój wnętrz oraz antykwariat.

projektowanie stron www Witryna dopasowana została do wyrobów Art Maginarium. Artyzm ręcznie robionych przedmiotów podkreślony został magiczną grafiką strony WWW. Jej niekwestionowany urok tkwi w fantastycznej, baśniowej atmosferze, stanowiącej graficzne odzwierciedlenie pracy wyobraźni artysty. Art Maginarium to sceneria uroczego leśnego zakątka, w którym odnaleźć można róg rękodzielniczych obfitości.

Projektowanie stron WWW w takim stylu jest – podobnie jak praca twórców rękodzieła – domeną artysty. Zajmowanie się dizajnem i kodowanie witryn internetowych to także „twórczość inspirowana wyobraźnią”, by posłużyć się hasłem reklamowym sklepu internetowego.

Projektowanie stron z panelem administracyjnym jest niezmiernie pożądaną na rynku usługą. Szczególnie jest ona niezbędna dla firm, chcących podjąć się sprzedaży w Internecie. Panel administracyjny mogą jednak posiadać nie tylko strony internetowe branż zajmujących się handlem elektronicznym. Jest on przydatny także wtedy, gdy klient pragnie przez dłuższy czas lub na stałe zarządzać danymi umieszczonymi na stronie.

Zapraszamy do świata wyobraźni Fabryki Dizajnu!