Home » cms » Wizytówka www dla firmy transportowej

Wizytówka www dla firmy transportowej

W tym tygodniu zakończyliśmy projektowanie i kodowanie wizytówki internetowej dla firmy, która zajmuje się transportem autokarowym. Strony www w formie prostych wizytówek są dobrym rozwiązaniem dla firm, których oferta nie jest zbyt złożona, a informacje o niej oraz przedsiębiorstwie można w całości zawrzeć w jednej zakładce.

Wizytówka w wersji na urządzenia mobilne

Zaprojektowana przez nas strona www posiada wersję na urządzenia mobilne, to znaczy, że jest dostosowana wyglądem i rozmiarem do przeglądarek zainstalowanych w różnego typu smarfonach i tabletach.  Na każdym urządzeniu mobilnym wizytówka internetowa wyświetla się poprawnie, tj. każdy jej element jest wyraźny – użytkownik nie musi ręcznie przybliżać zawartości witryny, by móc odczytać jej treść na mniejszym od komputera ekranie.

Wizytówka www z panelem administracyjnym

Choć – tak jak już pisaliśmy – wizytówka internetowa nie jest witryną o dużych rozmiarach, co przede wszystkim oznacza, że nie posiada dodatkowych zakładek i podstron, ona również może być w pełni moderowana przez swojego właściciela. To wszystko dzięki specjalnemu panelowi do zarządzania treścią, który wśród posiadaczy stron internetowych zdobywa coraz większą popularność. Nawet jeśli witryna jest niewielka, właściciel ma pełną możliwość wglądu w jej zawartość oraz dokonywanie zmian w treści oraz fotografiach. Korzyści tego rozwiązania są spore – posiadacz witryny, ilekroć chce wprowadzić jakieś poprawki na swojej stronie, nie musi zlecać tego specjaliście, który zaprojektował i zakodował jego witrynę. Panel CMS pozwala bowiem na łatwą, samodzielną edycję tekstu oraz zdjęć na stronie. Polecamy tę opcję każdemu, kto woli osobiście zająć się kontrolą zawartości swej strony www.

Elementy graficzne w wizytówkach

W ramach zlecenia zaprojektowaliśmy także elementy graficzne, które zostały wkomponowane w całość obecnych na wizytówce materiałów graficznych.

projekt strony cena