Home » blog » Strony www z panelem administracyjnym

Strony www z panelem administracyjnym

W naszej ofercie jest założenie strony internetowej, które łączy jedna wspólna cecha. Mowa o pożytecznej funkcji, jaką spełnia system CMS. Jest to specjalny panel do zarządzania zawartością strony. Dzięki temu popularnemu wśród użytkowników stron panelowi (którego pełna nazwa po angielsku brzmi Content Management System) właściciel witryny ma kontrolę nad treścią, którą chce zamieścić na stronie. Może w każdej chwili, bez pomocy informatyka lub webmastera wprowadzić potrzebne zmiany. Może dodać nowe wątki, załączyć kolejną fotografię lub zastąpić istniejącą. Strony www z panelem administracyjnym cieszą się aktualnie dużym powodzeniem wśród właścicieli witryn, ponieważ coraz więcej użytkowników ma potrzebę stałej, samodzielnej edycji danych na swojej stronie.

Koszt strony www

Cena strony www z panelem administracyjnym wiąże się ze stopniem złożoności danej witryny. Koszt podstawowej strony z cms rozpoczyna się w granicach 1100 złotych. Najprostszy model tego typu witryny składa się z maksymalnie pięciu podstron, czyli zakładek („przycisków”), wchodzących w skład głównego menu. Czas wykonania podstawowej strony CMS wynosi około 14 dni roboczych. Ceny bardziej rozbudowanych witryn, posiadających panel do zarządzania treścią, rozpoczynają się od progu 1201 złotych. Zlecenia te realizujemy w przeciągu około 21 dni roboczych.

założenie strony internetowej

strony CMS

Strony www z systemem CMS mogą mieć bardzo ciekawą grafikę, wszystko zależy od potrzeb, wymagań oraz otwartości samego klienta. W skład realizowanych przez nas zleceń wchodzą zarówno projekty graficzne stron oraz podstron z panelem administracyjnym, jak również ich kodowanie. Z takiego pakietu usług korzysta wielu naszych klientów. Często założenie i zaprojektowanie strony internetowej wiąże się również ze stworzeniem podstaw identyfikacji wizualnej marki, czyli zaprojektowaniem loga oraz dodatkowych elementów graficznych, mających znaleźć się na materiałach drukowanych, takich jak wizytówki, ulotki czy broszury informacyjne. Jedno z powyższych zleceń opisujemy w dziale realizacje: projekty www, wizytówek i loga. Wiele z projektowanych i kodowanych przez nas stron powstaje również w wersjach na urządzenia mobilne, co jest niekwestionowanym udogodnieniem dla potencjalnego klienta, przeglądającego sieć za pomocą telefonu lub tabletu.

Zdjęcia na strony www

Dodatkowo wykonujemy zdjęcia produktowe i aranżowane, które następnie wykorzystujemy jako element grafiki na stronie, tworząc spójną, przejrzystą i atrakcyjną wizualnie kompozycję. Przykładowe zdjęcia na potrzeby stron www oraz mediów społecznościowych udostępniamy na naszej witrynie dotyczącej zleceń fotograficznych.