Home » blog » realizacje stron www

realizacje stron www

Witryna oparta na wordpress to usługa chętnie zamawiana przez naszych Klientów. Realizacje stron www polegają na zaprojektowaniu szaty graficznej i stworzeniu zaplecza, czyli panelu zarządzania. Dzięki stronie wordpress z panelem zarządzania można mieć bezpośredni wpływ na zawartość swojej witryny.  Można samodzielne edytowanie treści, czy zamieszczać nowe zdjęcia. Zarządzanie nie jest skomplikowane, a koszt realizacji strony niewysoki.
Dodatkowo strony wordpress, gdy są poprawnie wykonane, zapewniają sprawną nawigację. Taka nawigacja jest konieczna zarówno dla właściciela witryny, jak i dla odwiedzających. Dobrze się pozycjonują i nietrudno je w przyszłości rozbudować.

realizacje stron www

Koszt realizacji strony

Bardzo ważną informacją dla przyszłego właściciela strony wordpress jest fakt, że cena wykonania całości zlecenia zamyka się w stworzeniu projektu i zakodowaniu witryny. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów, ani nie płaci abonamentu za stronę www. Co rok opłaca się hosting i domenę firmie hostingowej. Po uregulowaniu faktury za zlecenie, witryna zostaje umieszczona na serwerze Klienta. Od tej chwili może on dowolnie edytować jej treść i zamieszczać zdjęcia na podstronach i w galeriach.

O  szczegółach dotyczących ceny za projekt i kodowanie strony www można przeczytać w cenniku.