Home » blog » Realizacje stron www

Realizacje stron www

Witryna oparta na wordpress to usługa chętnie zamawiana przez naszych Klientów. Dzięki tego typu stronie można mieć bezpośredni wpływ na zawartość swojej witryny poprzez samodzielne edytowanie treści, czy zamieszczanie nowych fotografii. Zarządzanie nie jest skomplikowane, a koszt realizacji strony niewysoki.
Dodatkowo strony wordpress, gdy są poprawnie wykonane, zapewniają sprawną nawigację konieczną zarówno dla właściciela witryny, jak i dla odwiedzających; dobrze się pozycjonują; nietrudno je w przyszłości rozbudować.

koszt realizacje strony

Koszt realizacji strony

Bardzo ważną informacją dla przyszłego właściciela strony wordpress jest fakt, że cena wykonania całości zlecenia zamyka się w stworzeniu projektu i zakodowaniu witryny. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów, ani nie płaci abonamentu za stronę www (co rok opłaca się hosting i domenę firmie hostingowej). Po uregulowaniu faktury za zlecenie, witryna zostaje umieszczona na serwerze Klienta i od tej chwili może on dowolnie edytować jej treść i zamieszczać zdjęcia na podstronach i w galeriach.

O  szczegółach dotyczących ceny za projekt i kodowanie strony www można przeczytać w cenniku.