Home » projektowanie stron www » Realizacja strony www dla Kancelarii Notarialnej

Realizacja strony www dla Kancelarii Notarialnej

Kolejną naszą niedawną realizacją jest witryna Kancelarii Notarialnej z Grodziska Mazowieckiego. Tworzenie strony www rozpoczęło się od zaprojektowania szaty graficznej, potem zakodowaliśmy stronę internetową z panelem administracyjnym. Specjalny panel CMS, czyli system do zarządzania treścią, pozwala właścicielowi samodzielnie moderować zawartość strony, umożliwiając łatwą zmianę treści oraz wstawianie nowych, aktualnych fotografii.

Grafika oraz zdjęcia produktowe i aranżowane

Projekt strony internetowej Kancelarii Notarialnej odznacza się prostotą, przejrzystością i elegancją. Na życzenie klienta w szacie graficznej dominuje ciemnozielona kolorystyka. W ramach zlecenia wykonaliśmy także zdjęcie, stanowiące sporą część kompozycji graficznej w głównej zakładce strony.

Usługi fotograficzne wchodzą w skład realizowanych przez nas projektów. Czasem klienci – tak jak w opisywanym przypadku – oprócz chęci posiadania zachęcającego projektu graficznego strony www pragną również zamieścić na swej witrynie profesjonalnie wykonane zdjęcia. Fotografie te mogą z jednej strony nawiązywać do profilu działalności firmy, stając się jej fotograficznym opisem czy wizytówką, z drugiej natomiast – oferują możliwość dokładanej prezentacji proponowanych usług bądź przeznaczonych do sprzedaży produktów.

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć produktowych niewielkich przedmiotów, które klienci zamieszczają zwykle w swoich sklepach internetowych lub mediach społecznościowych. Profesjonalnie zaaranżowane zdjęcie może być ponadto wykorzystane jako element szaty graficznej strony www, jak widać na załączonym przykładzie projektu. Cennik zdjęć produktowych dostępny jest na naszej „fotograficznej” stronie www.

tworzenie strony www