strony www

Projektujemy i kodujemy strony internetowe z panelem zarządzania, strony .html, które nie posiadają takiego panelu (CMS) oraz proste wizytówki internetowe.

1. strony www z  panelem do zarządzania treścią

Fabryka Dizajnu projektuje strony www z CMS (ang. Content Management System) , czyli z system zarządzania treścią. Strony te oparte są na oprogramowaniu WordPress. Mamy w ofercie uproszczoną/podstawową stronę z panelem administracyjnym, która zawiera do 5 zakładek z treścią, a także bardziej zaawansowane rozwiązania.

Na potrzeby wszystkich stron www, wykonujemy indywidualne projekty graficzne.  Strona z CMS może posiadać połączenie z portalami społecznościowymi, mapę google, slider na stronie głównej, wersje językowe, wersje na urządzenia mobilne.

Za pomocą panelu zarządzania (CMS)  właściciel strony może sam edytować  treść podstron i dodawać zdjęcia. Nie trzeba znać żadnych języków programowania, treść umieszcza się na stronie www  podobnie jak w wordzie albo innym programie tekstowym. W zależności od rozbudowania strony, można też samodzielnie dodawać nowe przyciski w menu, galerie zdjęć/realizacji, aktualności.

Kliknij, aby zobaczyć realizacje naszych stron www z CMS.

Tu można przeczytać więcej o tym, czym jest wordpress.

2. wizytówki internetowe i strony www bez CMS

Wizytówki internetowe najprostszy rodzaj witryny internetowej. Zawierają jedną podstronę/zakładkę, gdzie są umieszczone podstawowe informacje (łącznie z adresem), a także zdjęcia. Wizytówka internetowa nie posiada menu.  Jest to najtańszy rodzaj realizacji (zobacz cennik), jaki wykonujemy, jednocześnie wizytówka www może być ciekawa i atrakcyjna graficznie. Dzięki niej możecie Państwo małym kosztem zaistnieć w sieci. Jej kod jest zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania. Wizytówka nie posiada panelu zarządzania do samodzielnego dodawania treści i zdjęć.

Strona .html (strona www bez CMS)    jest bardziej rozbudowana niż wizytówka internetowa, ale też nie ma panelu zarządzania (CMS) za pomocą, którego samodzielnie można dodawać treść i zdjęcia.  Witryny .html warto zamawiać, jeśli zmiany na stronie będą wprowadzane raz na rok lub rzadziej.

Strona .html może mieć 5 lub więcej zakładek/przycisków w menu, połączenie z portalami społecznościowymi, mapę google, slider na stronie głównej, wersje językowe. Witryna .html  ma mniejsze wymagania dot. serwera (co za tym idzie na jej potrzeby można zakupić tańszy hosting), a jej atutem jest łatwość pozycjonowania. Ze względu na to, że taką witryną nie da się samodzielnie zarządzać, oferujemy dodatkowo aktualizacje strony .html  w ramach abonamentu lub doraźnie w miarę potrzeby.

Tu można zobaczyć nasze realizacje stron .html i wizytówek internetowych.