projekty graficzne

Tworzymy projekty graficzne stron www i materiałów do druku.

1. projekty graficzne stron www

a) odświeżanie szaty graficznej

W chwili obecnej tworzenie projektów graficznych stron www najczęściej polega na tym, że na potrzeby już istniejących witryn projektujemy nowe elementy graficzne i – jeśli strona jest oparta na WordPress – instalujemy nowy motyw. Odświeżając wygląd strony internetowej staramy się, aby nasze projekty stron www były inspirujące i oryginalne.

b) wykonywanie projektów graficznych  (jako podwykonawca)

Drugi rodzaj zleceń tego typu, to tworzenie projektu graficznego strony www jako podwykonawca. Takie projekty  stron internetowych  są potem kodowane przez informatyków Klienta. Zwykle produktem finalnym zlecenia są pliki w formacie .psd [Phostoshop]. Projektujemy całą stronę główną witryny i poszczególne grafiki na podstrony. Plik .psd  dot. strony głównej posiada odpowiednio ponazywane warstwy oraz ich grupy i jest gotowy do pocięcia i zakodowania przez informatyka.

 

Kliknij, aby obejrzeć projekty graficzne stron, które wykonaliśmy.

 


2. projekty graficzne do druku

Często w ramach większego zlecenia pakietowego, projektujemy dla jednego Klienta logo, wizytówki, ulotki, czasem papier firmowy czy teczki, które są potem drukowane w drukarni. Wszystkie projekty graficzne wraz ze stroną www komponują się w spójną całość.

Współpraca dot. projektowania materiałów do druku opiera się na zaprojektowaniu odpowiedniego elementu graficznego, zoptymalizowaniu wg specyfikacji danej drukarni i wysłaniu Klientowi po uregulowaniu płatności za zlecenie. Klient osobiście oddaje projekt do wybranej przez siebie drukarni. Przekazujemy pliki w formatach .pdf, .ai i innych wymaganych przez drukarnie.

Tu można zobaczyć nasze projekty do druku.