projekty graficzne

Tworzymy projekty graficzne stron www i materiałów do druku.

1. projekty graficzne stron www

a) odświeżanie szaty graficznej

W chwili obecnej tworzenie projektów graficznych stron www  najczęściej polega na tym, że na potrzeby już istniejących witryn projektujemy nowe elementy graficzne i – jeśli strona jest oparta na WordPress – instalujemy nowy motyw. Odświeżając wygląd strony internetowej staramy się, aby nasze projekty stron www były inspirujące i oryginalne. W ten sam sposób możemy odświeżyć też wygląd bloga albo sklepu internetowego.

b) wykonywanie projektów graficznych  (jako podwykonawca)

Drugi rodzaj zleceń tego typu, to tworzenie projektu graficznego strony www jako podwykonawca. Takie projekty  stron internetowych  są potem kodowane przez informatyków Klienta. Zwykle produktem finalnym zlecenia są pliki w formacie .psd [Phostoshop]. Projektujemy całą stronę główną witryny i poszczególne grafiki na podstrony. Plik .psd  dot. strony głównej posiada odpowiednio ponazywane warstwy oraz ich grupy i jest gotowy do pocięcia i zakodowania przez informatyka.

Kliknij, aby obejrzeć projekty graficzne, które wykonaliśmy do internetu.

 


2. grafiki na potrzeby portali społecznościowych

Wykonujemy grafiki na facebook-a: na zdjęcie w tle (cover photo) lub na zdjęcie profilowe, grafiki na fanpage; grafiki na instagram, na twittera i na inne portale społecznościowe.

Projekty mogą być wykonane w grafice wektorowej, może to też być zdjęcie, albo połączenie obu technik. Najczęściej na takiej grafice umieszczamy też treść i logo.

Kliknij tu, żeby zobaczyć grafiki na potrzeby portali społecznościowych.

Tu natomiast można obejrzeć przykładowe zdjęcia aranżowane na instagram.

 


3. projekty graficzne do druku

Często w ramach większego zlecenia pakietowego, projektujemy dla jednego Klienta logo, wizytówki, ulotki, czasem papier firmowy czy teczki, które są potem drukowane w drukarni. Wszystkie projekty graficzne wraz ze stroną www komponują się w spójną całość.

Współpraca dot. projektowania materiałów do druku opiera się na zaprojektowaniu odpowiedniego elementu graficznego, zoptymalizowaniu wg specyfikacji danej drukarni i wysłaniu Klientowi po uregulowaniu płatności za zlecenie. Klient osobiście oddaje projekt do wybranej przez siebie drukarni. Przekazujemy pliki w formatach .pdf.

Tu można zobaczyć nasze projekty do druku.