projekty graficzne

1. różnego typu grafiki na potrzeby stron www

Projektujemy elementy graficzne na strony www, które potem Klient umieszcza na swojej stronie internetowej. Są to różnego rodzaju ikonki, przyciski, banery. Możemy zaprojektować jakąkolwiek statyczną grafikę, jaką zleci nam Klient. Często też edytujemy zdjęcia albo łączymy grafiki ze zdjęciami. Poprawiamy wymiary grafik, skalujemy i przycinamy zdjęcia, które są potem umieszczane na stronach www.

Kliknij, aby obejrzeć projekty graficzne, które wykonaliśmy do internetu.

 


2. grafiki na potrzeby portali społecznościowych

Wykonujemy grafiki na facebook-a: na zdjęcie w tle (cover photo) lub na zdjęcie profilowe, grafiki na fanpage; grafiki na instagram, na twittera i na inne portale społecznościowe.

Projekty mogą być wykonane w grafice wektorowej, może to też być zdjęcie, albo połączenie obu technik. Najczęściej na takiej grafice umieszczamy też treść i logo.

Kliknij tu, żeby zobaczyć grafiki na potrzeby portali społecznościowych.

Tu natomiast można obejrzeć przykładowe zdjęcia aranżowane na instagram.

 


3. projekty graficzne do druku

Często w ramach większego zlecenia pakietowego, projektujemy dla jednego Klienta logo, wizytówki, ulotki, czasem papier firmowy czy teczki, które są potem drukowane w drukarni. Wszystkie projekty graficzne wraz ze stroną www komponują się w spójną całość.

Współpraca dot. projektowania materiałów do druku opiera się na zaprojektowaniu odpowiedniego elementu graficznego, zoptymalizowaniu wg specyfikacji danej drukarni i wysłaniu Klientowi po uregulowaniu płatności za zlecenie. Klient osobiście oddaje projekt do wybranej przez siebie drukarni. Przekazujemy pliki w formatach .pdf.

Tu można zobaczyć nasze projekty do druku.