projekty graficzne

Tworzymy projekty graficzne stron www i materiałów do druku.

1. projekty graficzne stron www

Jako podwykonawca realizujemy projekty  stron internetowych, które są potem kodowane przez informatyków Klienta. Staramy się, aby nasze projekty stron www były inspirujące i oryginalne.

Zwykle produktem finalnym zlecenia są pliki w formacie .psd [Phostoshop]. Projektujemy całą stronę główną witryny i poszczególne grafiki na podstrony. Plik .psd  dot. strony głównej posiada odpowiednio ponazywane warstwy oraz ich grupy i jest gotowy do pocięcia i zakodowania przez informatyka.
Indywidualnie możemy się umówić na pocięcie poszczególnych elementów graficznych i zapisanie ich w formatach png , gif lub jpg.

Kliknij, aby obejrzeć projekty graficzne stron, które wykonaliśmy.

 


2. projekty graficzne do druku

Często w ramach większego zlecenia pakietowego, projektujemy dla jednego Klienta logo, wizytówki, ulotki, czasem papier firmowy czy teczki, które są potem drukowane w drukarni. Wszystkie projekty graficzne wraz ze stroną www komponują się w spójną całość.

Współpraca dot. projektowania materiałów do druku opiera się na zaprojektowaniu odpowiedniego elementu graficznego, zoptymalizowaniu wg specyfikacji danej drukarni i wysłaniu Klientowi po uregulowaniu płatności za zlecenie. Klient osobiście oddaje projekt do wybranej przez siebie drukarni. Przekazujemy pliki w formatach .pdf, .ai i innych wymaganych przez drukarnie.

Tu można zobaczyć nasze projekty do druku.