Home » blog » www.leonardo.bielsko.pl

www.leonardo.bielsko.pl

Oferta Fabryki Dizajnu zawiera niezmiernie pożyteczną usługę, jaką jest projektowanie stron z panelem administracyjnym. Skorzystała z niej szkoła języków obcych Leonardo z Bielska-Białej. Możliwość zarządzania treścią, zdjęciami oraz menu przez firmę jest jedną z największych zalet strony WWW leonardo.bielsko.pl.

Ukończony pod koniec lipca projekt łączy tradycję ze współczesnością. Historię symbolizują takie elementy graficzne, jak stary pergamin, który jest symulacją głównego pola tekstowego, nadszarpnięta zębem czasu mapa Europy, oraz słynna rycina Leonarda da Vinci pt Człowiek witruwiański. Wyznacznikami nowoczesności natomiast są: prostota zakładek, przeźroczystość menu, klarowność podziału tekstu, przejrzysta czcionka, utrzymane w stylu „biurowym” punktory i zakładki, oraz kolorystyka.

Projekt strony „złożony” został z różnych odcieni fioletu oraz barwy białej. Fiolet jest kolorem uspokajającym, sprzyjającym harmonijnej pracy umysłu; łączy ciepłe emocje z intelektualnym skupieniem – warunki te sprzyjają nauce. Fiolet jest także postrzegany jako symbol przejścia, stąd doskonale nadaje się do podkreślenia korespondencji epok: współczesnej i renesansowej. Biel natomiast dodaje branży profesjonalizmu – powinny ją zawierać strony internetowe, mające na celu wzbudzenie zaufania klientów i zapewnienie o wysokim prestiżu firmy.

Kodowanie witryn internetowych takich jak leonardo.bielsko.pl to gratka dla Fabryki Dizajnu, efektywnie przetwarzającej i wytwarzającej style. Stawiamy na POMYSŁ! Wór oryginalnych koncepcji to niezbędnik w branży, jaką jest projektowanie stron WWW.