Home » projektowanie stron www » Projekt strony www, wizytówek i loga

Projekt strony www, wizytówek i loga

Niedawno zakończyliśmy projektowanie i kodowanie strony www dla zagranicznego biura księgowego. Zlecenie poszerzone zostało o projekt wizytówki oraz loga firmy. Pakiet ten pozwoli przedsiębiorstwu w sposób czytelny i spójny zaistnieć na rynku oferowanych usług. Zamówienie, które obejmuje stworzenie loga, strony www, ulotek reklamowych oraz wizytówek to niezwykle korzystna usługa, pozwalająca zleceniodawcy wkroczyć lub utrzymać się na rynku za pośrednictwem spójnej i wyrazistej identyfikacji wizualnej. W projekcie graficznym wykorzystaliśmy ponadczasowy symbol rachunkowości, czyli liczydło. Motyw został odpowiednio przetworzony w logo, na podstronach oraz wizytówkach. Zgodnie z potrzebą klienta, szata graficzna projektu odznacza się prostotą, stonowaną kolorystyką, którą nieprzypadkowo przełamuje wyrazisty, czerwony akcent.

Strona z CMS

Warto zaznaczyć, że strona firmy Ad Hoc Admin posiada panel administracyjny, co oznacza, że jej właściciel ma możliwość samodzielnego zarządzania zarówno treścią, jak i zdjęciami udostępnianymi na witrynie. Nasi klienci coraz częściej decydują się na strony CMS, ponieważ pozwalają im one w pełni kontrolować zawartość własnych witryn.

Strona www z wersją na urządzenia mobilne

Równie istotną zaletą jak panel do zarządzania treścią na stronie jest możliwość wygodnego wyświetlania witryny na różnych urządzeniach. Wiadomo, że szerokość okna przeglądarki jest odmienna w zależności od tego, czy korzystamy z laptopa, tableta, czy telefonu komórkowego. Dostosowanie strony www do urządzeń mobilnych stało się obecnie priorytetem, ponieważ większość użytkowników internetu surfuje po sieci częściej za pomocą telefonu niż komputera stacjonarnego. Właściciele firmy Ad Hoc Admin zdecydowali, by treść ich strony była przejrzysta również dla użytkowników urządzeń mobilnych.

kodowanie strony www

 

Poniżej znajduje się projekt obustronnej wizytówki oparty na głównym motywie zawartym w szacie graficznej strony www.

projekt wizytówki

 

projektowanie wizytówek