Home » opinie Klientów

Referencje wybranych Klientów:

Współpraca z Fabryką Dizajnu Pani Joanny Izydorczyk, to dla mnie czysta przyjemność.

Firmę Pani Joanny polecam zwłaszcza tym, którzy szukają rozwiązań nieszablonowych, wyróżniających się swoją niepowtarzalnością i indywidualnym podejściem. Pani Joanna proponuje nową jakość, która jest dla mnie szalenie ważna. Nie sztuka bowiem kupić kilka zdjęć i wygenerować kolejną, wyglądającą jak tysiące innych, stronę. Sztuka zrozumieć oczekiwania Klienta i zaproponować coś, z czym będzie się on identyfikować. Pani Joannie ta sztuka świetnie się udaje !

Fabryka Dizajnu zaprojektowała i zrealizowała na potrzeby naszego mobilnego portalu pełną wizualizację, na którą składają się logotyp, wizytówki, strona internetowa, grafika dla Facebooka, grafika portalu Klienta, wreszcie grafika dla aplikacji mobilnych (Android i iPhone). Całość jest dopracowana i spójna, a Pani Joanna jest wciąż bardzo wyczulona na nasze potrzeby, krótkie terminy i kaprysy :-).

Z dużą przyjemnością polecam firmę Pani Joanny.

Piotr Nowak
Pyramid Software Sp. z o.o.
Promocja Za Rogiem


Z całą odpowiedzialnością mogę zarekomendować Fabrykę Dizajnu, jako profesjonalistę w zakresie świadczonych usług. Zgodnie z oczekiwaniami naszej firmy, Pani Joanna Izydorczyk wywiązała się terminowo i na wysokim poziomie z powierzonych jej zadań. Na szczególną uwagę zasługuje łatwość w nawiązywaniu kontaktu, bezproblemowy przepływ informacji, a co dla nas najważniejsze – udzielane nam fachowe doradztwo.

Przed rozpoczęciem współpracy z Fabryką Dizajnu, nasze potrzeby zostały szczegółowo rozpoznane, omówione, a następnie zrealizowane. Należy również dodać, iż zdolności graficzne Pani Joanny , pozwoliły na stworzenie projektu bardzo atrakcyjnego i głębokiego wizualnie.

Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę stwierdzić, iż Fabryka Dizajnu doskonale poradzi sobie z Klientem o różnorodnym profilu, a nawet niestandardowych potrzebach. Sposób, w jaki Fabryka wykonała swoje zadanie, pozwala na wystawienie opinii solidnej, godnej zaufania firmy oraz wartej polecenia.

Anna Bińczak
AromaKosmetyka


Pragnę udzielić referencji firmie „Fabryka dizajnu” za profesjonalne doradztwo, sporządzenie projektu graficznego i grafik na strony internetowe.

Pani Joanna Izydorczyk wykazując się profesjonalizmem, zaangażowaniem i rzetelnością wykonała dla World of Finance projekty graficzne trzech stron internetowych.

Docenić należy łatwość komunikacji, solidność i terminowość. Współpraca począwszy od realizacji pierwszego projektu przebiegała bardzo pomyślnie, dlatego postanowiliśmy skorzystać z usług „Fabryki dizajnu” jeszcze dwukrotnie. Ufam, iż na tym nasza współpraca się nie skończy i również w przyszłości będziemy zlecać Pani Joannie wykonanie kolejnych projektów graficznych.

Bogate doświadczenie, wysokie kompetencje i indywidualne podejście do Klienta gwarantują udaną współpracę z „Fabryką dizajnu”. XZ całym przekonaniem mogę polecić Panią Joannę Izydorczyk jako godnego zaufania eksperta w swojej branży.

Agnieszka Skała
World of Finance


Rekomendujemy firmę Fabryka Dizajnu, jako rzetelnego partnera w zakresie projektowania i wykonania stron internetowych. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Proces realizacji wyznaczonego im zadania przebiegał bardzo sprawnie i w terminie zostało pomyślnie zakończone.

Doceniamy również możliwość konsultacji z firmą na różnych etapach rozwoju strony. Wszystkie nasze uwagi i wątpliwości były precyzyjnie i na bieżąco wyjaśniane.

Z przyjemnością stwierdzamy, że wybór firmy był trafny i pomógł nam w profesjonalny sposób przygotować stronę internetową. Zleciliśmy Fabryce Dizajnu także zaprojektowanie materiałów do druku na potrzeby zbliżających się targów. Teczka, ulotki oraz wizytówki zostały tak zaprojektowane, że pasowały stylistycznie i graficznie do wyglądu strony i stanowiły spójną całość. Realizacja przebiegła w szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że pracownicy firmy potrafili wcielić w życie nasze pomysły.

Współpracę z firmą Fabryka Dizajnu oraz jej zaangażowanie oceniamy bardzo wysoko i polecamy korzystanie z jej usług.

Michał Barnaś
ATUS Recykling


Fabrykę Dizajnu (panią Joannę Izydorczyk) poprosiłam o opracowanie koncepcji graficznej i wykonanie strony internetowej mojej firmy. Muszę przyznać, że moje wcześniejsze doświadczenia w tym obszarze nie nastrajały optymistycznie, podchodziłam więc do tego projektu z pewną rezygnacją 🙂

Ku mojemu bardzo miłemu zaskoczeniu, w efekcie wymiany zaledwie kilku maili między nami, otrzymałam od razu propozycję koncepcji graficznej, która w niezwykle trafny sposób odzwierciedlała to, co chciałam przekazać na temat zakresu działalności firmy oraz mojego podejścia do wykonywanych projektów.

W szybkim czasie otrzymałam kompletny, gotowy produkt, stronę, z której jestem wyjątkowo zadowolona. Nasza współpraca przebiegała bardzo sprawnie, bez żadnych niepotrzebnych przestojów; otrzymałam ze strony Fabryki Dizajnu wsparcie merytoryczne na wszystkich etapach pracy nad stroną, dzięki czemu mogłam szybko podejmować kolejne decyzje.

Z dużą przyjemnością polecam usługi Fabryki Dizajnu każdemu, kto szuka poważnego partnera w biznesie, ciekawego i kreatywnego podejścia oraz solidnej i terminowej pracy.

Iwona Nowak
INNOWA Human Capital Development
601-773-092
iwona.nowak@innowa-development.pl


Nazwa „Fabryka Dizajnu” to – przynajmniej w pierwszej części – kontrast w stosunku do wytwarzanej „produkcji”.

Każdy element graficzny jest doskonale dopracowany i idealnie wpasowuje się w potrzeby moje jako odbiorcy -jak Ferrari – samochody NIE z taśmy „fabrycznej”.

Pani Joanna tworzyła dla nas całą stronę internetową, jak również grafiki na potrzeby programu komputerowego i elementy grafiki dla innej naszej strony, także doradzała w zakresie estetyki stron. Jestem przekonany, że to nie koniec.

Krótkie terminy realizacji, wsłuchiwanie się w potrzeby i najdziwniejsze kaprysy klienta,
– z największą przyjemnością polecam Fabrykę Dizajnu Pani Joanny.

Wiktor Szymanowski
Solaris Sunlight


Profesjonalizm we współpracy, elastyczność w podejściu do klienta, kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, terminowość i dynamika w realizacji zlecenia, a przy tym cierpliwość, bardzo klarowna komunikacja i inicjatywa.

To tylko niektóre elementy charakterystyczne dla mojej współpracy z Fabryką Dizajnu i Panią Joanną Izydorczyk, które z przyjemnością tutaj podkreślam.

Mając tak pozytywne doświadczenia, z odpowiedzialnością polecam usługi świadczone przez Fabrykę Dizajnu, zarówno firmom i przedsiębiorcom, jak i wszystkim, którym zależy nie tylko na określonym wizerunku w sieci, ale i na budowaniu go przez przyjaznych Profesjonalistów.

Bożena Janowska


Wiesz jako opinia od jednego z Klientów :

Fabrykę Dizajnu w internecie spotkałem.
Wielką miłością do tej strony zapałałem.
Z całą odpowiedzialnością zarekomendować chciałem.
Każdy element mojej strony dopracowany.

Logo mojego drzewka bombowo zaprojektowany.
Sukces mojej firmy gwarantowany.
Wielu funduszy wydać nie musiałem.
Zadowolenie olbrzymie za to dostałem.”

Marcin Świtała
Spring Tree


Firma Fabryka Dizajnu była wykonawcą systemu informatycznego w postaci strony internetowej składającego się z części komunikacyjnej i narzędziowej.

Począwszy od złożenia oferty poprzez cały proces tworzenia strony jak i obsługę po zakończeniu projektu, firma Fabryka Dizajnu profesjonalnie podchodziła do swoich działań. Pani Joanna Izydorczyk z pełnym zaangażowaniem przekazywała wszelki wskazówki dotyczące modyfikacji strony.

Otrzymaliśmy wszystkie instrukcje do obsługi naszej strony. Cena projektu była bardzo konkurencyjna w stosunku do innych ofert. Wykonawca dołożył wszelkich starań aby przedmiot umowy był najwyższej jakości.

Polecam firmę Fabryka Dizajnu jako rzetelnego wykonawcę systemów informatycznych.

Joanna Humańska
www.szpitalspecjalista.pl