Home » blog » nowy motyw i elementy graficzne na bloga

nowy motyw i elementy graficzne na bloga

Wiele się u nas dzieje w ostatnim czasie. Szczególnie, jeśli chodzi o realizację zleceń, które łączy ta sama technologia – WordPress.

W ostatnich miesiącach zajmowaliśmy się nie tylko realizowaniem takich stron od podstaw, ale także przebudową i rozbudową istniejących już witryn typu WordPress. Dlaczego o tym piszemy? Z prostej przyczyny – często zdarza się, że klienci posiadają już strony z panelem do zarządzania treścią i chcieliby wprowadzić pewne zmiany w ich wyglądzie bez konieczności zakładania nowych witryn. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem staje się instalacja nowego motywu. Dobrym przykładem takiego zlecenia jest poniższa realizacja:
projekt graficzny strony internetowej cena

nowa szata graficzna bloga
nowy motyw na bloga
grafika na strone www

Dla właścicielki bloga o zdrowym trybie życia zainstalowaliśmy nowy motyw i zaprojektowaliśmy elementy  graficzne.

Instalacja motywu na istniejącą już stronę jest usługą mniej kosztowną niż projektowanie strony CMS od nowa. Wielu klientów przekonało się o tym, że mogą zachować dotychczasową witrynę i jednocześnie odświeżyć jej zawartość graficzną – gruntownie i całościowo lub w niewielkim tylko zakresie. Warto o tym pamiętać, kiedy dotychczasowa strona przestanie zadowalać i chętnie nadałoby się jej nowego blasku.