Home » aktualizacje stron www » Inspirujące strony internetowe

Inspirujące strony internetowe

Jesteśmy firmą wykonującą profesjonalne projekty graficzne stron www dla klientów różnych branż. Mamy bogate, prawie dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu projektów na potrzeby witryn internetowych oraz materiałów przeznaczonych do druku. Na naszej witrynie można zobaczyć cennik stron internetowych. Mamy bardzo korzystne ceny.

Od pewnego czasu zajmujemy się także tworzeniem fotografii aranżowanej produktów głównie na potrzeby marketingu internetowego oraz mediów społecznościowych.

cennik stron internetowych

realizacje stron www

Pod naszym szyldem powstają realizacje o różnorodnej stylistyce, zamawiane przez klientów z kraju i zagranicy. Wyróżniamy się tym, że dokładnie konsultujemy koncepcję ze zleceniodawcą, dostosowując projekt do jego indywidualnych wymagań i potrzeb. Już na samym wstępie współpracy zachęcamy klientów do dzielenia się swoimi pomysłami na temat wyglądu witryny lub projektu graficznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć zapotrzebowanie klienta i w niedługim czasie zrealizować projekt według jego zamysłów. Niektórzy klienci zgłaszają się do nas bez wyraźnej wizji tego, jak ma wyglądać ich strona www lub projekt graficzny. W takiej sytuacji, korzystając z wieloletniego doświadczenia, staramy się jak najlepiej doradzić usługodawcy i ustalić najbardziej optymalną formę zlecenia. Wszystko w myśl zasady, że strona lub projekt mają być nie tylko atrakcyjnymi obiektami w sieci, ale także – i przede wszystkim – produktami, które podobają się zamawiającemu.

Realizacje stron www

W ramach wykonywanych przez nas usług realizujemy najbardziej popularne i zarazem opłacalne dla klientów typy zleceń. Chodzi między innymi o strony w WordPress, czyli witryny z panelem do samodzielnego zarządzania treścią (CMS). Obecnie wielu użytkowników internetu decyduje się na założenie tego rodzaju strony www, ponieważ daje im możliwość własnoręcznego zamieszczania i modyfikacji treści oraz zdjęć na stronie głównej i podstronach. Innym rodzajem zleceń są witryny kodowane w języku .html, czyli tradycyjne strony www bez możliwości zarządzania zawartością. Są one tańsze od tych z panelem WordPress i sprawdzają się zawsze wtedy, gdy klient nie ma potrzeby dokonywania częstych zmian contentu na swojej stronie. Koszt strony w WordPress rozpoczyna się w granicach 1100 zł, natomiast strony w kodzie .html realizujemy już od 570 zł. Najoszczędniejszym typem stron .html – zarówno pod względem złożoności witryny, jak i ceny – jest prosta wizytówka internetowa, składająca się z jednej tylko podstrony. Jej koszt wynosi około 210 zł.

Wyjątkowe projekty graficzne stron www i materiałów do druku

W przypadku, gdy klient współpracuje już z informatykiem, który kodował dotychczas jego stronę (lub zamierza mu to zlecić), wykonujemy realizację samego projektu graficznego. Plik graficzny w formacie .psd (Photoshop) gotowy jest do pocięcia i zakodowania przez informatyka. Cena takiego zlecenia kształtuje się w zależności od ilości i złożoności elementów graficznych. Zazwyczaj koszt rozpoczyna się od 450 zł.

oryginalne projekty graficzne stron www

projekty graficzne stron www

Oprócz projektów na potrzeby stron internetowych, wykonujemy także projekty graficzne do druku. Klient wybiera sobie drukarnię, w której chce sfinalizować zlecenie, a my dostosowujemy projekt do specyfiki zakładu. Zlecający we własnym zakresie dostarcza pliki do wybranej drukarni. Przekazujemy je w różnych formatach, w zależności od potrzeb danego zakładu drukarskiego (.pdf, .ai i innych).