Home » aktualizacje stron www » Gruntowny projekt strony www

Gruntowny projekt strony www

strony www z cms

Ostatnio pod naszym szyldem powstała profesjonalna strona www, której wykonanie zlecił nam klient działający w branży geologiczno-inżynieryjnej. Witryna odznacza się prostotą i przejrzystością. Jej przekaz wzmocniony został dynamicznym polem graficznym, które stanowi atrakcyjny dla oka element każdej z podstron. Przewijane slajdy pełnią funkcję ozdobną i zarazem informacyjną – grafiki opatrzone zostały nagłówkami informującymi o przekroju działalności przedsiębiorstwa.

Wykonanie strony www

Naszą specjalnością jest projektowanie stron www dla klientów różnych branż. W ramach oferty dysponujemy możliwością tworzenia witryn w WordPressie oraz klasycznych stron w html-u, których głównym zadaniem jest prezentacja w sieci profilu działalności firmy lub instytucji. Do często realizowanych przez nas zleceń należy odświeżanie istniejącej strony www, której styl na przestrzeni lat stał się zbyt przestarzały, aby skutecznie zwracać uwagę internautów. Dzięki naszym specjalistom witryna zyskuje nowe życie, jest bardziej przystępna dla oka i spełnia nowoczesne wymagania. Jednym z nich jest np. dostosowanie strony do różnego typu urządzeń – inaczej wygląda ona w zależności od tego, czy zainteresowani klienci wyświetlą ją na monitorze komputera, czy przeglądają jej treść przez smartfona bądź tableta.

Cennik stron www

Koszt strony internetowej, która spełnia wysokie standardy komunikacyjne przy zachowaniu odpowiedniego poziomu estetyki, zróżnicowany jest pod kilkoma względami. Ważne dla klienta jest postawienie sobie pytania o to, czy zamierza on stale zarządzać jej treścią, czyli dodawać grafikę lub modyfikować dostępne na witrynie informacje. Jeżeli tak jest, warto rozważyć zamówienie strony z panelem CMS. Przykładem tego typu zlecenia jest właśnie witryna proGIG-projekt. Klient będzie mógł korzystać do woli z możliwości zarządzania informacjami, jakie daje panel WordPress. Strona w WordPress należy do grupy witryn, które posiadają panel do zarządzania treścią.

Jeśli klient nie ma potrzeby zyskania stałego dostępu do zawartości strony www, poleca się skorzystanie z klasycznego kodu html. Tego typu strony są tańsze od wersji z systemem CMS.  Osoby chcące poznać koszt profesjonalnej strony internetowej zachęcamy do przejrzenia naszego cennika.