Home » blog » florystyka w Fabryce Dizajnu

florystyka w Fabryce Dizajnu

Od niedawna zajmujemy się florystyką, tworzymy wianki, bikiety i flowerboxy. Produkty można kupić w sklepie internetowym www.fdnkreatywnie.pl. Nasze prace wykonujemy z najwyższej jakości sztucznych kwiatów. Będą one całymi latami cieszyć Państwa oczy żywymi i nasyconymi kolorami.

Specjalnością fdnkreatywnie są flowerboxy, czyli kwiaty w eleganckich, kartonowych pudełkach. Należą one wciąż do rzadkości na polskim rynku, dlatego warto zwrócić na nie szczególną uwagę.

flowerbox

elegancki prezent – flowerbox

Wianek, bukiet lub flowerbox to idealny prezent na wiele różnych okazji, także tych mniej oczywistych.
Flowerbox może być niebanalnym prezentem rocznicowym, piękną niespodzianką dla rodziny czy przyjaciół, eleganckim dodatkiem do wystroju wnętrza.

Wianki

Wianek to doskonały świąteczny element dekoracyjny. Można go powiesić na drzwiach lub nad kominkiem. Nasze wianki są trwałe i mogą służyć przez wiele lat.

Świetnym pomysłem jest także dekorowanie wiankami w stylu boho sali z okazji wesela czy Komunii. Elegancki wianek będzie piękną i trwałą pamiątką po tych niezwykłych chwilach.

cena za boho wianek

wianek w stylu boho

Nasze kwiaty mogą także zastąpić tradycyjny bukiet na ślubie, jako wianek dla druhny lub nawet dla panny młodej.

Zapraszamy do sklepu internetowego, zapewniamy darmową wysyłkę paczkomatami na terenie Polski. Każdy produkt elegancko i bezpiecznie pakujemy, dotrze do Państwa jako gotowy prezent.