Home » blog » Artystyczne zdjęcia aranżowane serii powieściowej

Artystyczne zdjęcia aranżowane serii powieściowej

.Rozwija się nasza współpraca z popularną autorką powieści dla kobiet. Od jakiegoś czasu tworzone przez nas fotografie aranżowane promują twórczość Katarzyny Michalak na Instagramie. Niedawno znane polskie wydawnictwo wypuściło na rynek kolejną powieść pisarki. Książka rozpoczyna zupełnie nowy cykl historii, tym razem z sensacyjnym tłem. Inny od dotychczasowego charakter powieści zyskał odbicie w subtelnej zmianie stylistyki, którą wprowadziliśmy.

Fotografia na potrzeby mediów społecznościowych

Już wcześniej, w trakcie realizacji poprzedniego zlecenia, wspólnie z naszą zleceniodawczynią zastanawialiśmy się, w jaki sposób za pomocą zestawu fotografii stworzyć spójne, a zarazem wyróżniające się pośród wielu innych konto społecznościowe, promujące dorobek pisarski. W efekcie przemyśleń powstała kolekcja zdjęć, które łączy podobna kolorystyka, powtarzające się motywy oraz ta sama, romantyczna i sielska nastrojowość, wprowadzana po wielekroć obecnymi na zdjęciach ciętymi kwiatami polnymi, doniczkowymi czy elementami błyszczącej biżuterii. W dużej mierze sentymentalny z początku i pełen kobiecego przepychu klimat został stopniowo zastąpiony minimalizmem – zarówno w sposobie kadrowania, jak i użytego sztafażu. Fokusując obiektyw na szczególe, zbliżyliśmy się zarazem do istoty udanego, instagramowego konceptu – tu równie ważny, jak aranżacja obecna na danym zdjęciu, jest sam układ fotografii – pomysłowa, spójna pod wieloma względami mozaika, impresja na temat promowanego produktu.

zdjęcie produktu

fotografia aranżowana

Pomysłowe aranżacje, inspirująca fotografia

Nowa powieść oznacza nowe wyzwanie aranżacyjne. Prowadzeni zdobytym doświadczeniem przy tworzeniu koncepcji fotograficznej kolekcji dla poprzednich cykli powieściowych, tropimy najnowsze trendy najlepszych instagramowych profili. Nie po to, by powielać, ale po to, by prześcigać. Zależy nam, by nikt nie dogonił „Ściganego” w jego instagramowej kampanii. Kolejna powieść Michalak w naszym obiektywie dobrze wygląda zanurzona w stonowanej kolorystyce. Choć jeszcze nie przeczytaliśmy książki, już jesteśmy pewni, że z czerni, bieli i szarości da się skomponować znakomite tło. Tło dla opowiadanej za pomocą zdjęć na Instagramie, krótkiej historii z powieścią w roli głównej. W tej opowieści nie może zabraknąć również czerwieni: nutki sensacji, barwy miłości. Bez nich wszelkie historie stają się nudne.

fotografia produktowa

zdjęcia na potrzeby portali społecznościowych

Jeżeli chcecie o swoim produkcie jak najciekawiej opowiedzieć za pomocą profesjonalnej fotografii produktowej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na stronie prezentujemy bogatą galerię naszych realizacji oraz ceny zdjęć aranżowanych na potrzeby portali społecznościowych i stron internetowych.