Home » blog » Aranżowane zdjęcia kosmetyków

Aranżowane zdjęcia kosmetyków

Idziemy za ciosem w tworzeniu naturalnych, roślinnych aranżacji, jakie powstawały przy okazji fotografowania fabularnie barwnych powieści – w kolejnym zleceniu ponownie wykorzystujemy florystyczną ornamentykę. Motywy roślinne doskonale uzupełniają kadry, w których znalazły się wyprodukowane z naturalnych składników kosmetyki.

Przy okazji udało nam się w studiu przywołać letnio-wiosenną atmosferę, której tak bardzo brakuje teraz, gdy przyroda za oknem udaje się na spoczynek. A propos, receptą na jesienny spadek formy od zawsze było dla nas czerpanie radości z tworzenia – między innymi przez tworzenie formy w fotografii. Każda pora roku ma swój urok, toteż na jednym ze zdjęć aranżowanych obecne są także jesienne barwy.

zdjęcia aranżowane produktów

aranżowane zdjęcia kosmetyków

Reklamowe zdjęcia aranżowane kremów pielęgnacyjnych

Kremy w opakowaniach oraz innego typu kosmetyki wspaniale prezentują się umieszczone na białym tle w sąsiedztwie drobnych, eleganckich lub naturalnych dodatków. Jednym z najlepszych rozwiązań w fotografii produktowej jest stworzenie oryginalnych kompozycji z przeznaczonych na sprzedaż artykułów.

cena za zdjęcie

fotografia aranżowana

W reklamie produktów kosmetycznych nie tak ważne jest przedstawienie towaru w najdrobniejszym szczególe, jak wykreowanie na zdjęciu przyjemnego i unikalnego klimatu, który budzić będzie pozytywne oraz adekwatne skojarzenia z promowanym produktem.

Zdjęcia aranżowane kosztują nieco więcej od czysto produktowych fotografii, które zwykle przedstawiają przedmiot w izolacji od otoczenia, najczęściej po prostu na białym tle, by jak najwierniej ukazać artykuł ze szczegółami, czasem także z różnych perspektyw. Cena za jedno zdjęcie produktowe wynosi u nas 10 zł, podczas gdy koszt pojedynczej fotografii aranżowanej waha się od 15 zł. Różnica w cenie wynika z większej złożoności zdjęć aranżowanych w porównaniu do czysto produktowych fotografii. Do realizacji zdjęć aranżowanych wykorzystujemy różnorodne tła, składamy oryginalną i spójną kompozycję z wielu dodatkowych elementów, dobieramy korzystne oświetlenie oraz ustawiamy odpowiednią głębię ostrości.

Profesjonalne zdjęcia aranżowane niewielkich przedmiotów

By lepiej poznać naszą fotograficzną ofertę, przejrzyjcie portfolio na stronie dotyczącej zleceń fotograficznych. Znajdziecie tam wiele przykładowych realizacji, wśród których licznymi przykładami fotografii aranżowanej są zdjęcia mebli, zdjęcia małych przedmiotów czy zdjęcia roślin. Sporo realizowanych przez nas aktualnie serii trafia do sklepów internetowych, aukcji lub na portale społecznościowe.

zdjęcia aranżowane kremów

zdjęcia aranżowane kosmetyków

Na dobre zdjęcia produktowe mamy prosty przepis. Czerpiemy inspirację z tego, co wokół nas, z pojawiających się coraz to nowszych trendów w fotografii reklamowej, z życia codziennego. Nie pomijamy przy tym kolorowo-dostojnej jesieni. Do usłyszenia w kolejnym wpisie, z pewnością jeszcze pełnym jesiennych wątków 🙂